سافاری

نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان در آیفون و آیپد

اگر ده ها برگه در سافاری در آیفون یا آیپد باز کرده اید و باید سریع آنها را پاک کنید ، زدن “X” برای هریک از آن ها آنها خسته کننده است. خوشبختانه ، دو روش برای بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان وجود دارد ، و همچنین آنها در حالت مرور خصوصی کار می کنند. در اینجا نحوه آن آمده است.

بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان

مرتبط: نحوه بستن همه پنجره های فایرفاکس به طور همزمان

ابتدا “Safari” را در iPhone یا iPad باز کنید. در حالی که در هر صفحه ای هستید ، دکمه تعویض کننده تب را پیدا کنید ، که به نظر می رسد دو مربع با هم تداخل دارند در iPad ، آن را در گوشه بالا سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد.

نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان

در آیفون ، در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار دارد.

نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان

انگشت خود را بر روی دکمه تعویض برگه قرار داده و برای لحظه ای آن را نگه دارید. در منوی ظاهر شده ، “Close All Tabs” را انتخاب کنید.

نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان

وقتی Safari از شما خواست با یک پنجره بازشو دیگر تأیید کنید ، دوباره روی “Close All Tabs” ضربه بزنید. پس از آن ، همه برگه های مرورگر شما بسته می شوند.

نحوه بستن همه برگه های سافاری در صفحه تعویض Tab

روش دیگری برای بستن سریع همه برگه ها در Safari در iPhone و iPad وجود دارد. ابتدا “Safari” را باز کنید ، سپس یک بار روی دکمه تعویض برگه ضربه بزنید.

نحوه بستن همه پنجره های سافاری به طور همزمان

در صفحه تعویض برگه ، دکمه “Done” را پیدا کنید ، که در گوشه سمت راست بالای صفحه در iPad و در گوشه پایین سمت راست صفحه در iPhone قرار دارد.

دکمه “Done” را طولانی فشار دهید – انگشت خود را برای لحظه ای در آن قرار دهید و نگه دارید تا یک پنجره بازشو ظاهر شود.

در پنجره بازشو ، “Close All Tabs” را انتخاب کنید. نام دقیق عملکرد پاپ آپ بسته به تعداد برگه هایی که باز کرده اید متفاوت خواهد بود.

Safari از شما می خواهد بستن همه برگه ها را با یک پیام پاپ آپ دیگر تأیید کنید. دوباره “Close All Tabs” را انتخاب کنید. سپس تمام برگه های Safari شما فوراً بسته می شوند. همان عملکرد در حالت مرور خصوصی کار می کند.

نحوه باز کردن برگه های اخیراً بسته شده

اگر به طور تصادفی همه برگه های خود را بسته اید و می خواهید آنها را بازگردانید ، می توانید آنها را یک بار بازیابی کنید به شرطی که در حالت مرور خصوصی نباشید . فقط روی دکمه تعویض برگه ضربه بزنید ، سپس دکمه “+” را فشار دهید تا لیست “Recently Closed Tabs” ظاهر شود . از آنجا می توانید روی ورودی های لیست ضربه بزنید تا دوباره در Safari باز شوند. موفق باشید!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید