مایکروسافت تیمز

نحوه بستن مایکروسافت تیمز به طور کامل

وقتی مایکروسافت تیمز را می بندید ، همچنان در پس زمینه اجرا می شود ، منابع را درگیر می کند و برای شما اعلان ارسال می کند. اما تغییر یک تنظیم واحد و بستن برنامه باعث متوقف شدن آن می شود. در اینجا نحوه خروج از مایکروسافت تیمز با هر بار بستن برنامه در ویندوز و مک وجود دارد.

وقتی برنامه ای را می بندید ، معمولاً انتظار دارید که آن را کاملا ببندد ، نه اینکه در پس زمینه فعال باشد و پردازنده ، حافظه و پهنای باند را استفاده کند. مطمئناً ، بعضی از برنامه ها مانند OneDrive ، Dropbox یا آنتی ویروس شما “همیشه روشن” هستند ، اما اجرای تمام وقت بخشی از برنامه هایی مانند این موارد است که باعث کندی سیستم می شود.

نحوه بستن مایکروسافت تیمز به طور کامل

اما به طور پیش فرض ، اگر Microsoft Teams را ببندید ، همچنان در پس زمینه اجرا می شود تا بتواند برای شما اعلان ارسال کند. برای بستن کامل آن ، باید آن را یا از طریق task manager (در ویندوز) یا Activity Monitor (در Mac) ببندید.

مرتبط: نحوه استفاده از پس زمینه های مجازی در مایکروسافت تیمز ( Microsoft Teams )

با این وجود ، یک تنظیم ساده وجود دارد که می توانید تغییر دهید و در صورت بستن نرم افزار به طور کامل ، مایکروسافت تیمز را مجبور به ترک کامل کار می کند.

در برنامه Microsoft Teams ، روی عکس نمایه خود کلیک کنید و “Settings” را انتخاب کنید.

در برگه General ، به بخش “Application” بروید و علامت “رOn close, keep the application running” را بردارید.

نیازی به ذخیره یا راه اندازی مجدد برنامه نیست. به محض اینکه آن کادر را بردارید ، برنامه Microsoft Teams وقتی که آن را ببندید به طور کامل بسته می شود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید