گوگل دوو

نحوه برقراری تماس صوتی با گوگل دوو (Google Duo)

گوگل دوو یکی از ساده ترین برنامه های چت تصویری است ، اما فقط برای ویدیو نیست. شما می توانید فقط تماس صوتی برقرار کنید ، و کیفیت صدا بسیار بهتر از یک تماس معمولی است. ما در ادامه نحوه نحوه برقراری تماس صوتی با گوگل دوو را آموزش می دهیم.

مانند تماس های ویدئویی ، ویژگی تماس صوتی در iPhone ، iPad ، تلفن ها و تبلت های اندروید و رایانه ها از طریق مرورگر وب کار می کند. فقط مسئله انتخاب “صدا” به جای “ویدئو” هنگام شروع تماس است. ما هر یک از این سیستم عامل ها را پوشش می دهیم.

نحوه برقراری تماس صوتی با گوگل دوو

مرتبط: نحوه استفاده از افکت ها و فیلترهای گوگل دوو ( Google Duo )

با شروع از دستگاه های تلفن همراه ، ابتدا برنامه Google Duo را در iPhone ، iPad یا گوشی Android خود باز کنید .اکنون ، به بالا بروید و شخصی را برای تماس انتخاب کنید.

بعد ، به سادگی دکمه کوچکتر “Voice Call” را به جای تماس ویدیویی انتخاب کنید.

Google Duo اکنون در انتهای گیرندگان زنگ می زند. در تماس صوتی ، یک صفحه آبی خالی با چند دکمه برای خاموش کردن میکروفون ، خاتمه تماس و فعال کردن بلندگو مشاهده خواهید کرد.

این تنها چیزی است که برای برنامه های تلفن همراه Google Duo وجود دارد. این فرآیند در رایانه در مرورگر وب کاملاً مشابه است.

مرتبط: نحوه استفاده از گوگل دوو برای برقراری تماس ویدیویی در وب

ابتدا در مرورگری مانند Google Chrome به سایت duo.google.com بروید . اگر هرگز از Duo در وب استفاده نکرده اید ، راهنمای ما را برای راه اندازی آن بخوانید .

در مرحله بعد ، شخصی را برای تماس از لیست مخاطبین انتخاب کنید.

دکمه “Voice Call” را انتخاب کنید.

اگر مرورگر شما اجازه دسترسی به میکروفون را می دهد ، روی “Allow” کلیک کنید.

Google Duo اکنون در انتهای گیرندگان زنگ می زند. در حین تماس ، می توانید میکروفون خود را بی صدا کنید ، وارد حالت تمام صفحه شوید و تنظیمات را با توجه به منابع ویدئویی و صوتی تغییر دهید.

این همه چیز است. اکنون ، می توانید از هر دستگاهی تماس راحتی برقرار کنید و لازم نیست ابتدا موهای خود را برای تماس تصویری شانه کنید.=)

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید