سیگنال

نحوه بررسی دان بودن پیام رسان سیگنال

آیا سیگنال دان شده؟ در آغاز سال 2021 ، برنامه چت رمزگذاری شده شاهد موجی از کاربران جدید است که می خواهند مکالمات خود را خصوصی نگه دارند. در اینجا نحوه بررسی اینکه آیا سیگنال برای همه افراد دان است یا خیر ، وجود دارد. در ادامه با مطلب بررسی دان بودن پیام رسان سیگنال با ما همراه باشید.

وب سایت وضعیت سیگنال را برای به روزرسانی های رسمی بررسی کنید

به وب سایت رسمی  وضعیت سیگنال (status.signal.org) بروید تا آخرین جزئیات مربوط به هرگونه قطعی را ببینید.

در طی قطعی سیگنال در 15 ژانویه 2021 ، بنیاد سیگنال این صفحه را با آخرین اطلاعات در مورد این مشکل به روز می کرد: میلیون ها نفر جدید که سیگنال را بارگیری و استفاده می کنند ، سرورها را بیش از حد مورد نیاز استفاده می کنندد و نیاز به استقرار سخت افزار اضافی دارند.

بررسی دان بودن سیگنال : سایت Downdetector را بررسی کنید

اگر وب سایت وضعیت سیگنال نمی گوید مشکلی وجود دارد – یا بارگیری نمی شود ، باید به صفحه SIgnal در Downdetector نگاه کنید .

مرتبط: سیگنال یا تلگرام : بهترین برنامه چت و پیام رسان کدام است؟

این وب سایت به گزارش های کاربران واقعی متکی است. اگر افراد دیگر مشکلی را تجربه کنند ، می بینید که چند نفر مشکلات را گزارش می دهند. می توانید یک جدول زمانی از گزارش مشکلات طی 24 ساعت گذشته را ببینید تا از زمان شروع مشکل نیز ایده بگیرید.

به عبارت دیگر: حتی اگر وب سایت رسمی سیگنال هنوز با هیچ اطلاعاتی به روز نشده باشد ، ممکن است Downdetector اولین سرنخ شما باشد که افراد دیگر نیز با مشکل روبرو هستند.

به حساب های رسانه های اجتماعی سیگنال نگاه کنید

سیگنال اطلاعات مربوط به وضعیت خود را در توییتر به اشتراک می گذارد. حساب سیگنال توییتر یک محل عالی برای دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت است. حتی اگر حساب کاربری توییتر ندارید می توانید آخرین به روزرسانی های سیگنال را در توییتر بخوانید.

روز خوش!

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید