اخبار

با ایجاد شورت یوتیوب می توانید تا 10 هزار دلار در ماه درآمد کسب کنید

گوگل اعلام کرده که قرار است ماهانه مبلغ 10 هزار دلار به سازندگان در YouTube Shorts برای ایجاد فیلم در رقبای TikTok این شرکت به عنوان بخشی از صندوق شورت YouTube پرداخت کند – در حال حاضر شروع می شود.

چگونه می توان آن 10 هزار دلار را دریافت کرد

در حالی که ممکن است بازار ویدیوهای کوتاه TikTok به خوبی بسته شده باشد ، Google هنوز آماده پذیرش شکست نیست. به نظر می رسد راه حل گوگل جلب محتوای سازندگان محتوا با مبالغ هنگفت برای ایجاد آنها در YouTube Shorts است.

اخیراً ، گوگل فاش کرد که مبلغ 100 میلیون دلار Shorts Fund را برای پرداخت به سازندگان اختصاص می دهد و اکنون این رسما آغاز شده است. بدیهی است که گوگل به دنبال جذب تولیدکنندگان محتوا از مکان هایی مانند TikTok و Instagram به پلت فرم Shorts خود است. جمع آوری اعدادی مانند 100 میلیون دلار راهی عالی برای این کار است.

گوگل می گوید: “هر ماه ، ما با هزاران سازنده ای تماس خواهیم گرفت که شورت آنها بیشترین مشارکت و بازدید را داشته اند تا به خاطر مشارکت آنها پاداش بگیرند.”

مرتبط: نحوه ایجاد شورت (Shorts) در یوتیوب

البته ، فقط ساختن ویدئو در شورت یوتیوب به شما دستمزد 10000 دلاری نمی دهد. گوگل تا این مبلغ را ارائه می دهد ، و شما به یک ویدیو نیاز دارید تا بازدیدها و مشارکت قابل توجهی را برای رسیدن به هر جایی نزدیک به آن نوع پول ایجاد کنید. در سمت پایین ، سازندگان Shorts می توانند ماهی 100 دلار درآمد داشته باشند.

این فقط به تعداد بازدیدها و میزان تعامل بینندگان با محتوای شما مربوط نمی شود. مکان بینندگان و تعداد افرادی که شورت تهیه می کنند ، پرداخت ها را مشخص می کند. برخی از بازدیدها برای Google بیشتر از دیگران ارزش دارند و این پول باید بین همه سازندگان تقسیم شود.

یکی دیگر از موارد مهمی که به شما در دریافت حقوق کمک می کند این است که از اصلی بودن ویدئوهای خود اطمینان حاصل کنید. نمی توانید همان محتوایی را که در TikTok یا سایر سیستم عامل ها به اشتراک گذاشته اید بگیرید و به سادگی آن را در شورت های YouTube بارگذاری کنید تا به دنبال پرداخت حقوق باشید.

اگر می خواهید پولهای بزرگ به خانه ببرید ، باید 13 سال یا بیشتر باشید. البته هنگام آپلود فیلم ها باید از دستورالعمل های YouTube پیروی کنید.

در نهایت ، شما باید در ایالات متحده ، انگلستان ، برزیل ، هند ، اندونزی ، ژاپن ، مکزیک ، نیجریه ، روسیه یا آفریقای جنوبی حضور داشته باشید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید