اینستاگرام

بازگرداندن اکانت اینستاگرام هک شده

هر تکنولوژی علاوه بر نقاط قوتی که دارد نقطه ضعفی را نیز به دنبال خواهد داشت. یکی از معایب شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام امکان هک شدن و از دست رفتن اکانت شخصی می باشد. برای همین است که امنیت در اینستاگرام دغدغه ی خیلی از کاربران و مصرف کنندگان بخصوص اکانت های شخصی شده است.

 در صورتی که یکی از این گزینه های زیر در مورد شما صدق می کند از خواندن این مقاله جهت بازیابی اکانت هک شده خود صرف نظر کنید:

• اگر ایمیل ثبت نام را نمیدانید.

• اگر شما صاحب هیچکدام از تصاویر داخل اکانت نیستید (همه تصاویر از اینترنت جمع‌آوری شده‌اند.)

• اگر اکانت شما تصویری ندارد.

حال  در صورتی که اکانت شما شامل هیچ موردی از موارد بالا نمی شود با ما همراه باشید:

در این خصوص ابتدا بایستی بدانید هنگامی که اکانت شما حذف می شود دو حالت مختلف برای اکانت شما به وجود می آید:

حالت اول: ممکن است هکر اکانت شما را حذف کرده باشد و شما همچنان قادر به استفاده از اکانت خود باشید ولی با این وجود متوجه می شوید که صفحه شما توسط فردی دیگر نیز کنترل می شود مثلا ممکن است پیج هایی بدون اختیار شما Follow و یا unfollow شوند . در این صورت شما به آسانی می توانید برای خارج کردن هکر تنها رمز عبور خود را تغییر دهید و تغییر رمز عبور از قسمت تنظیمات و انتخاب گزینه Change Password به آسانی انجام می پذیرد.

حالت دوم: اکانت شما هک شده است و هکر ایمیل متصل به اکانت را با ایمیل خود عوض کرده است. در این حالت برای بازیابی اکانت خود در زمانی که هیچگونه اطلاعاتی از قبیل ایمیل و پسورد در دسترس نیست باید با ایسنتاگرام مکاتبه کنید و مشکل را با استفاده از فرم گزارش مشکل به آنها اطلاع دهید.در ادامه این مراحل توضیح داده شده است.

 مراحل لازم جهت بازپس گیری اکانت هک شده اینستاگرام:

مرحله اول: ابتدا باید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را دانلود و نصب نمائید و یا وارد سایت اینستاگرام شوید.

مرحله دوم: باید وارد قسمت Login در قیمت پایین صفحه شوید.

مرحله سوم:از قسمت Forget your login Details وارد لینک Get help singing شوید.

مرحله چهارم:در پنجره Loge in Help گزینه Use Username or Email را انتخاب نمائید.

مرحله پنجم:در پنجره Find Your Account نام کاربری خود را وارد  نمائید.

مرحله ششم: ایسنتاگرام اکانت شما را پیدا کرده و عکس پروفایل شما نمایش داده می شود در این مرحله باید بر روی لینک Don’t Have Access To Any of These کلیک نمائید.

مرحله هفتم: در این مرحله شما وارد پنجره Submit Request شده اید .

 در اینجا، در کادر اول باید ایمیلی که با آن اکانت ساخته اید را وارد کنید. سپس در صورتی که در صفحه تان از خودتان عکس شخصی دارید گزینه with photos me Personal account را انتخاب نمائید. در کادر سوم نیز گزینه My account was hacked را انتخاب کنید و در کادری دیگر در این پنجره نیز توضیح مختصری در رابطه با مشکل پیش آمده برای اکانت خود بنویسید و در نهایت بر روی دکمه Submit Request  کلیک نمائید.

در صورتی که ایمیل شما ثبت شده باشد، از طرف اینستاگرام یک ایمیل برای شما ارسال می شود که مشخصات حساب شما تغییر یافته است و کدی را ضمیمه ایمیل شما می نماید و از شما تقاضا می شود که عکسی از خودتان به همراه کدی که برای شما فرستاده شده است بگیرید و به آدرس ایمیل دریافت شده ضمیمه کنید.

پس از آن در صورتی که اینستاگرام با عکس شما موافقت کند در ایمیلی به شما پاسخ می دهد که ایمیل شما در اینستاگرام تغییر داده شده که باید لینک Please secure your Account را انتخاب نمائید. با زدن این لینک وارد سایت اینستاگرام و صفحه ای با عنوان Change your Email می شوید و در این صفحه گزینه Secure Account را انتخاب کنید.

در صفحه Verify your account کلمات اعتبار سنجی را وارد کادر کرده و سپس گزینه Submit را انتخاب می نمائید.پس از آن اینستاگرام شما را وارد صفحه ای می کند تا بتوانید رمز خود را تغییر دهید با این کار ارتباط هکر با پروفایل شما قطع میشود.نکته حائز اهمیت این است که انتخاب رمزتان شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین اعداد باشد تا امکان هک شدن مجدد شما کاهش یابد یا بطور کلی از بین برود.

در نهایت با انجام این مراحل شما توانستید کاربری هک شده خود را بازیابی نمائید کافی است وارد صفحه اول اینستاگرام شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را مجددا وارد نمائید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید