تلگرام

نحوه انتقال چت های واتساپ به تلگرام


بروزرسانی ، 28 ژانویه 2021 (10:30 AM ET): وقتی ما در ابتدا داستان زیر را منتشر کردیم ، ابزار انتقال تاریخچه چت Telegram-WhatsApp فقط در iOS در دسترس بود. اکنون ، این ویژگی در Android نیز موجود است . دستورالعمل های ذکر شده در زیر یکسان است ، مگر اینکه یک بار وارد چت WhatsApp شوید ، باید نماد منوی (سه نقطه عمودی) را فشار دهید و سپس More > Export Chat را بزنید. در ادامه نحوه انتقال چت های واتساپ به تلگرام را توضیح می دهیم.


برای تقویت محبوبیت بیشتر ، تلگرام اکنون به کاربران WhatsApp اجازه می دهد تا تاریخچه چت خود را به برنامه خود منتقل کنند. این می تواند یکی از ویژگی هایی باشد که کاربران WhatsApp را که در مورد ترک سیستم عامل متعلق به فیس بوک هنوز در حصار هستند ، راهنمایی می کند.

انتقال چت های واتساپ به تلگرام

برای انتقال تاریخچه چت WhatsApp خود به تلگرام ، به جدیدترین نسخه های هر دو برنامه نیاز خواهید داشت. پس از داشتن آن ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید تا چت های خود را از WhatsApp به تلگرام وارد کنید.

مرتبط: صفر تا صد ریپورت تلگرام و آموزش رفع فوری ریپورت

توجه داشته باشید که راهی برای وارد کردن دسته ای مکالمات وجود ندارد. شما باید از طریق واتساپ به تلگرام به صورت جداگانه انتقال بدهید. مراحل زیر را دنبال کنید :

  • WhatsApp را باز کنید و روی گپ مورد نظر جهت انتقال ضربه بزنید
  • وارد منوی اطلاعات تماس شوید و “Export chat” را انتخاب کنید
  • اکنون گزینه “Attach Media” یا “Without Media” را مشاهده خواهید کرد
  • گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • اکنون تلگرام را از منوی اشتراک گذاری انتخاب کرده و مخاطبی را که می خواهید گپ وارد شده را به آن اختصاص دهید انتخاب کنید
  • اکنون یک درخواست برای وارد کردن پیام ها مشاهده خواهید کرد. “Import” را انتخاب کنید

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید