نینتندو سوییچ

نحوه انتقال تصاویر از نینتندو سوییچ ( Nintendo Switch ) به رایانه

یکی از جالبترین ویژگی های نینتندو سوییچ این است که تقریباً در هر بازی با استفاده از یک دکمه اختصاصی ضبط ، می توانید سریع عکس بگیرید. در اینجا نحوه انتقال تصاویر از نینتندو سوییچ به رایانه را مشاهده می کنید.

نحوه کار تصاویر در سوئیچ نینتندو

به طور پیش فرض ، هر وقت دکمه Capture را فشار می دهید ، Nintendo Switch تصویری از صفحه فعلی را در یک کارت تصویری JPEG در کارت microSD ذخیره می کند. اگر اینگونه نباشد ، سوئیچ آنها را در حافظه داخلی ذخیره می کند. برخی از قسمت های نرم افزار سیستم Switch (و احتمالاً برخی از بازی ها) عکس گرفتن از تصاویر را مسدود می کند ، اما به طور کلی ، این ویژگی در همه جا کار می کند.

پس از گرفتن ، می توانید تصاویر را با استفاده از ویژگی داخلی آلبوم Switch که در صفحه اصلی قابل دسترسی است (دایره سفید با مستطیل آبی درون آن ، مانند یک عکس کوچک از تپه های ماریو) مشاهده کنید.

مرتبط:  معرفی کنسول بازی پلی استیشن 5 ( PS5 ) شرکت سونی

آنچه برای انتقال تصاویر از نینتندو سوییچ نیاز دارید

آنچه برای انتقال تصاویر به دستگاه دیگر نیاز دارید:

  • Nintendo Switch یا Switch Lite
  • یک کارت حافظه microSD به اندازه کافی برای نگه داشتن تصاویر مورد نظر برای انتقال
  • کارت خوان microSD (یا کارت خوان SD با آداپتور کارت microSD ) که با دستگاهی که می خواهید تصاویر را به آن انتقال دهید کار می کند.

بعضی از دستگاه ها ، مانند مدل های خاصی از رایانه های اپل یا ویندوز ، دارای خواننده های کارت SD کامل هستند. برای استفاده از یکی از این موارد ، به آداپتور microSD به SD احتیاج دارید .

اگر iPhone یا iPad با پورت Lightning دارید ، می توانید تصاویر را با استفاده از Lightning to SD Card Card Reader کپی کنید . اگر iPad دارید که دارای پورت USB-C است ، می توانید از USB-C تا SD Card Reader اپل استفاده کنید . برای هر یک از راه حل ها ، به یک آداپتور microSD به SD نیز احتیاج دارید .

برای خواندن کارت SD در دستگاه اندرویدی (اگر دستگاه شما دارای درگاه Micro USB است) ، به خواننده کارت حافظه Micro USB مانند این یکی احتیاج خواهید داشت .

عکس های تصاویر را از حافظه سیستم به کارت microSD منتقل کنید

اگر قبل از قرار دادن کارت microSD عکس های خود را ضبط کرده اید ، سوئیچ آنها را در حافظه داخلی ذخیره کرده است. برای انتقال آنها از Switch ، ابتدا باید آنها را در کارت microSD کپی کنید.

کپی کردن تمام تصاویر به طور هم زمان

برای کپی کردن تمام تصاویر در Switch خود به صورت عمده به کارت حافظه microSD ، با انتخاب حلقه سفید کوچک با نماد خورشید در وسط ، تنظیمات سیستم را روی صفحه اصلی Nintendo Switch باز کنید.

Transfer Screenshots from a Nintendo Switch

در تنظیمات سیستم ، پایین بروید و مدیریت داده را انتخاب کنید ، سپس گزینه مدیریت تصویر و فیلم را انتخاب کنید.

Transfer Screenshots from a Nintendo Switch

در صفحه مدیریت تصاویر و فیلم ها ، اطمینان حاصل کنید که ذخیره مکان در “microSD Card” تنظیم شده است ، سپس ” System Memory ” را انتخاب کرده و A را فشار دهید.

Transfer Screenshots from a Nintendo Switch

” Copy All Screenshots and Video to microSD Card ” انتخاب کرده و A را فشار دهید.

Transfer Screenshots from a Nintendo Switch

یک پنجره بازشو پیشرفت نسخه را به شما نشان می دهد. پس از اتمام کامل ، تصاویر روی کارت ذخیره می شوند.

تصاویر را به صورت جداگانه کپی کنید

برای کپی کردن تصاویر خاص به صورت یک به یک در کارت microSD ، باید از ویژگی داخلی آلبوم Switch استفاده کنید . در صفحه اصلی نینتندو سوئیچ (دایره سفید با مستطیل آبی داخل) قابل دسترسی است.

نماد آلبوم در صفحه اصلی Nintendo Switch

هنگامی که در آلبوم هستید ، عکسی را که می خواهید در کارت کپی کنید برجسته کنید و A را برای “ویرایش و ارسال” فشار دهید. یک منو در سمت چپ صفحه ظاهر می شود. “Copy” را انتخاب کرده و A را بزنید.

اگر می خواهید تصویر را در کارت microSD کپی کنید ، یک پنجره بازشو از شما سؤال می کند. “کپی” را انتخاب کنید و تصویر در کارت microSD کپی می شود.

نحوه انتقال تصاویر از نینتندو سوییچ از کارت microSD به دستگاه دیگر

هنگامی که می دانید عکسهای شما در کارت حافظه microSD ذخیره می شود ، زمان آن رسیده که آنها را به دستگاه دیگری منتقل کنید.

با نگه داشتن دکمه پاور به مدت سه ثانیه ، سوئیچ خود را خاموش کنید. منو نشان داده خواهد شد. گزینه “Power” را انتخاب کرده و “خاموش” را انتخاب کنید.

پس از خاموش کردن دستگاه ، کارت microSD را از نینتندو سوئیچ خود خارج کنید. در سوئیچ تمام اندازه ، شکاف microSD در زیر لگد در پشت واحد قرار دارد.

محل حافظه microSD Nintendo Swtich
نینتندو

در Switch Lite ، شکاف microSD در زیر یک فلپ پلاستیکی کوچک در لبه پایین واحد قرار دارد.

نینتندو

پس از حذف کارت microSD ، آن را در کارت خوان microSD خود انتخاب کنید. رایانه ای که دارای شکاف کارت microSD است کار خواهد کرد و همچنین می توانید کارت خوان های microSD را که از طریق USB متصل می شوند خریداری کنید.

در کارت میکرو اس دی ، می توانید به مسیر تصاویر “در مسیر” \ نینتندو \ آلبوم “دسترسی داشته باشید و براساس تاریخ با شروع سال ، ماه ، سپس ماه ، در پوشه ها طبقه بندی می شوند. به عنوان مثال ، یک تصویر صفحه Switch که در 5 مارس 2020 گرفته شده است در پوشه “\ Nintendo \ Album \ 2020 \ 3 \ 5” در کارت microSD قرار دارد.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید