تیک تاک

آموزش بالابردن امنیت حساب برنامه تیک تاک ( tiktok )

متأسفانه TikTok هنوز از ویژگیهای امنیتی برتر مانند تأیید هویت دو عاملی استفاده نمی کند . خوشبختانه ، شما هنوز می توانید با اضافه کردن یک کد تأیید صحت و تغییر چند تنظیم کلید ، حساب TikTok خود را ایمن تر کنید. در اینجا نحوه بالابردن امنیت حساب برنامه تیک تاک را توضیح می دهیم.

بالابردن امنیت تیک تاک : نحوه تنظیم کد تأیید در TikTok

برنامه TikTok را در دستگاه iPhone یا Android خود راه اندازی کنید و سپس تب “Me” را در سمت راست پایین باز کنید. در مرحله بعدی ، برای باز کردن منوی تنظیمات ، روی سه نقطه عمودی ضربه بزنید و سپس روی گزینه “Manage My Account” ضربه بزنید.

Secure Your TikTok Account

شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را اینجا اضافه کنید. پس از افزودن این اطلاعات ، TikTok هر بار که می خواهید با استفاده از شماره تلفن خود وارد شوید ، به طور خودکار کد تأیید را برای شما ارسال می کند.

شما هنوز هم می توانید به طور معمول با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید ، اما ورود به جای شماره تلفن و کد تأیید به جای آن ممکن است یک جایگزین آسان تر از به خاطر آوردن رمزعبور پیچیده و ایمن باشد.

مرتبط: نحوه ریپورت فیلم ها ، حساب ها و نظرات در برنامه تیک تاک TikTok

چگونه ذخیره اطلاعات ورود به سیستم را در TikTok متوقف کنیم

برای فعال کردن این تنظیم ، بر روی برگه “Me” در پایین سمت راست صفحه اصلی وارد شوید و به آن ضربه بزنید. سه نقطه عمودی را در بالا و راست انتخاب کرده و روی “Manage my Account” ضربه بزنید. تنظیم “Save Login Info” را غیرفعال کنید. برخی از دستگاه های Android ، iPhone یا iPad هنوز ممکن است سعی کنند رمز ورود خود را در آن دستگاه ذخیره کنند.

Secure Your TikTok Account

چگونه ببینیم چه کسی از حساب TikTok شما استفاده می کند

اگر به کسی مشکوک به استفاده از حساب TikTok هستید ، می توانید ببینید که کدام رایانه ها ، تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی به حساب شما دسترسی پیدا کرده اند. از صفحه اصلی برنامه ، به  Me > three vertical dots > Manage My Account > Securityضربه بزنید. هشدارها یا هشدارهای امنیتی اضافی در این صفحه نمایش داده می شود.

“Your Devices” را انتخاب کنید تا همه دستگاه های وارد شده به حساب کاربری خود را بررسی کنید.

امنیت TikTok

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید