اسنپ چتتوییتر

چگونه توییت های توییتر را در استوری اسنپ چت به اشتراک بگذاریم

زمانی وجود داشت که اشتراک توییت در Snapchat به معنای گرفتن اسکرین شات از برنامه توییتر و بارگذاری آن در اسنپ چت بود. خوشبختانه ، دیگر لازم نیست. توییت ها را می توان به طور مستقیم در اسنپ چت به عنوان برچسب داستان های شما به اشتراک گذاشت. در ادامه به شما یاد می دهیم چگونه توییت های توییتر را در استوری اسنپ چت به اشتراک بگذارید. با ما همراه باشید.

در حال نوشتن ، این ویژگی فقط از طریق برنامه Twitter برای iPhone و iPad در دسترس است . اگرچه نوبت به اندروید می رسد ، باید به روشی مشابه کار کند.

مرتبط: نحوه ذخیره و سیو کردن فیلم های اسنپ چت در اندروید

اشتراک توییت توییتر در استوری اسنپ چت

برای شروع ، توییتر را باز کنید ، توییتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید پیدا کنید و سپس روی نماد اشتراک گذاری در زیر آن ضربه بزنید.

چگونه توییت های توییتر را در استوری اسنپ چت به اشتراک بگذاریم

در منوی اشتراک ، روی “Snap Camera” ضربه بزنید.

چگونه توییت های توییتر را در استوری اسنپ چت به اشتراک بگذاریم

اولین باری که از این ویژگی استفاده می کنید ، یک پیام پاپ آپ به شما اطلاع می دهد که توییتر می خواهد برنامه Snapchat را باز کند. برای اجازه دادن به آن ، روی «Open» ضربه بزنید.

صفحه ایجاد Snapchat Story با صدای جیر جیر در بالای صفحه به عنوان برچسب ظاهر می شود. متأسفانه ، نمی توانید توییت را در این صفحه تغییر اندازه دهید یا آن را جابجا کنید. در حالی که برچسب توییتر بیشتر صفحه شما را اشغال می کند ، باید یک عکس پس زمینه بگیرید.

وقتی آماده شدید ، روی دکمه شاتر دایره ای ضربه بزنید تا عکس بگیرد.

اکنون می توانید با فشار دادن تصویر و کشیدن برچسب توییت ، اندازه آن را تغییر دهید یا آن را حرکت دهید. وقتی همه چیز در مکانی است که شما می خواهید ، می توانید از تمام ابزارهای ویرایش عادی Snapchat برای شخصی سازی ظاهر استفاده کنید.

پس از پایان کار ، روی پیکان آبی ضربه بزنید تا انتخاب کنید که کجا آن را ارسال کنید یا اینکه می خواهید آن را با چه کسی به اشتراک بگذارید.

“My Story” را از صفحه اشتراک گذاری انتخاب کنید ، دوستان دیگری را که می خواهید برای آن بفرستید انتخاب کنید و سپس روی پیکان ضربه بزنید.

خودشه! این توییت اکنون در استوری اسنپ چت شما وجود دارد و افراد می توانند برای دیدن توییت اصلی و هرگونه پاسخ به بالا ، انگشت خود را به بالا بکشند.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید