یوتیوب و یوتیوب تی وی

نحوه استفاده از حالت ناشناس یوتیوب برای پنهان کردن سابقه تماشای خود

فقط تماشای یک فیلم تصادفی خارج از موضوع لازم است تا الگوریتم های یوتیوب شروع کنند به شما یک فیلم عجیب و غریب نشان دهند که واقعاً نمی خواهید ببینید. خوشبختانه آنها حالت ناشناس را به یوتیوب اضافه کردند که دقیقاً مانند حالت ناشناس گوگل کروم کار می کند. در اینجا نحوه فعال کردن حالت ناشناس یوتیوب در اندروید را به شما آموزش می دهیم.

شایان ذکر است که این ویژگی فقط در حال حاضر در برنامه اندروید راه اندازی شده است ، اما تقریباً در آینده نزدیک در آیفون و هر پلتفرم دیگری تقریباً به نمایش در خواهد آمد. اگر هنوز این ویژگی را در تلفن Android خود مشاهده نمی کنید ، فروشگاه گوگل پلی را باز کنید و باید یک نسخه به روز برای YouTube آماده نصب ، نسخه شماره 13.25.56 پیدا کنید.

نحوه فعال کردن حالت ناشناس در یوتیوب

مرتبط:نحوه استفاده از کلیدهای میانبر صفحه کلید در یوتیوب

روی دایره حساب در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و در صفحه حساب باید گزینه جدیدی برای “Turn on Incognito” را ببینید. این بسیار آسان است. پس از انجام اولین بار ، پیامی دریافت خواهید کرد که نحوه کار آن را توضیح می دهد.

برای خاموش کردن حالت ناشناس ، فقط روی نماد حساب ضربه بزنید و در پایین منویی با گزینه “Turn off Incognito” به شما نمایش داده می شود.

این ویژگی برای والدینی که می خواهند برخی از فیلم ها را برای کودکان خود بگذارند واقعاً عالی خواهد بود.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید