فیلم هندی

دانلود آهنگ های فیلم هندی Shershaah ( شیر شاه ، شیرشاه )

Shershaah ( ترجمه. شیر شاه ) یک فیلم جنگی بیوگرافی محصول 2021 هندوستان به زبان هندی است که به تهیه کنندگی کاران جوهر، هیرو جوهر و شبیر بوکسوالا ساخته شده است. این فیلم زندگی پارام ویر چاکرا -کاپیتان ویکرام باترا ، از اولین پست وی در ارتش تا مرگ وی در جنگ کارگیل را دنبال می کند . در این فیلم سیدهارث مالهوترا در نقش باترا و کیارا ادوانی در نقش دوستش دیمپل چیما بازی می کنند. برای دانلود تمامی آهنگ های فیلم هندی Shershaah ( شیر شاه ) به پایین مطلب بروید . 🙂

عکاسی اصلی که در ماه مه 2019 ماه آغاز شد و در ژانویه 2020 به پایان رسید. این فیلم که ابتدا قرار بود در 3 ژوئیه 2020 اکران شود ، به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. سپس فیلم در 12 آگوست 2021 در آمازون پرایم نمایش داده شد . این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد ، آنها عملکرد مالهوترا و سکانس های اکشن را تحسین کردند اما از نگارش فیلم انتقاد کردند. آمازون اظهار داشت که فیلم شیرشاه پربیننده ترین فیلم هندی در Prime Video بوده است.

خلاصه داستان Shershaah

مرتبط: دانلود آهنگ های فیلم هندی Kabir Singh ( کبیر سینگ )

این فیلم داستان سرباز شجاع هندی برنده جایزه PVC است – سروان ویکرام باترا ، که در جنگ کارگیل در سال 1999 به شهرت رسید. روحیه تسلیم ناپذیر او و شجاعت بی پایان او در تعقیب سربازان پاکستانی از قلمرو هند بسیار کمک کننده ارتش هند بوده است. در نهایت در جنگ کارگیل در 1999 پیروز شد. …… امیدواریم از دیدن فیلم و شنیدن آهنگ ها لذت ببرید.

دانلود آهنگ های فیلم هندی Shershaah ( شیر شاه )

1) دانلود آهنگ Raataan Lambiyan

2) دانلود آهنگ Ranjha

3) دانلود آهنگ Kabhii Tumhhe

4) دانلود آهنگ Jai Hind Ki Senaa

5) دانلود آهنگ Kabhii Tumhhe (Female Version)

6) دانلود آهنگ Mann Bharryaa 2.0

آهنگا دارای زیرنویس می باشد

برای دانلود آهنگ ها به صورت فایل هم می توانید به کانال تلگرامی Music_hend مراجعه کنید.

اگه موزیک یا آهنگ فیلم خاصی هم خواستید تو بخش نظرات بگید یا تو تلگرام به آیدی @A_T_N_I پیام بدید تا تو سایت قرار بگیره آهنگ های فیلم در خواستی شما ? ?

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید