آذر 7, 1400 0:39 ق.ظ
دانلود آهنگ های هندی Kedarnath

دانلود آهنگ های فیلم هندی Kedarnath 2018 ( کدارنات )

Kedarnath ( کدارنات ) یک فیلم درام عاشقانه هندی محصول 2018 یا یک فیلم تراژدی است که توسط Abhishek Kapoor ساخته ، کارگردانی و تولید شده است. سوشانت سینگ راجپوت و سارا علی خان در نقش های اصلی بازی می کنند. این فیلم داستان عاشقانه بین دختر ثروتمند هندو و یک پسر مسلمان را روایت می کند. با نزدیک شدن روابط آنها ، این زوج با موانع بسیاری روبرو می شوند ، از جمله عدم پذیرش خانوادگی و پیش زمینه های متضاد. هنگامی که باران های ناگهانی سیل های اوتاراکند 2013 ، منطقه را ویران می کند ، این زوج مجبور می شوند در برابر مشکلات زنده بمانند و با آزمایش نهایی عشق خود روبرو شوند. برای دانلود تمامی آهنگ های فیلم هندی Kedarnath ( کدارنات ) به پایین مطلب بروید . 🙂

خلاصه داستان Kedarnath

مرتبط: دانلود آهنگ های فیلم هندی PadMan 2018 ( پدمن )

در دره اطراف معبد Kedarnath که مردم در آن زندگی می کنند ، منصورخان ( سوشانت سینگ راجپوت ) یک مسلمان محلی است. موکو ( سارا علی خان ) دختر یک کشیش هندو است که به نمایندگی از معبد ، میزبان زائران است و معبد را اداره می کند. این دو براثر اتفاقی با یکدیگر آشنا می شوند ولی در آینده آن ها بین دوراهی سختی گرفتار می شوند …… امیدواریم از دیدن فیلم و شنیدن آهنگ ها لذت ببرید.

دانلود آهنگ های فیلم هندی Kedarnath ( کدارنات )

1) دانلود آهنگ Namo Namo

2) دانلود آهنگ Sweetheart

3) دانلود آهنگ Qaafirana

4) دانلود آهنگ (Jaan ‘Nisaar (Version 1

5) دانلود آهنگ (Jaan ‘Nisaar (Version 2

آهنگا دارای زیرنویس می باشد

برای دانلود آهنگ ها به صورت فایل هم می توانید به کانال تلگرامی Music_hend مراجعه کنید.

اگه موزیک یا آهنگ فیلم خاصی هم خواستید تو بخش نظرات بگید یا تو تلگرام به آیدی @A_T_N_I پیام بدید تا تو سایت قرار بگیره آهنگ های فیلم در خواستی شما ? ?

درباره ی عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.