فیلم هندی

دانلود آهنگ های فیلم هندی Kedarnath 2018 ( کدارنات )

Kedarnath ( کدارنات ) یک فیلم درام عاشقانه هندی محصول 2018 یا یک فیلم تراژدی است که توسط Abhishek Kapoor ساخته ، کارگردانی و تولید شده است. سوشانت سینگ راجپوت و سارا علی خان در نقش های اصلی بازی می کنند. این فیلم داستان عاشقانه بین دختر ثروتمند هندو و یک پسر مسلمان را روایت می کند. با نزدیک شدن روابط آنها ، این زوج با موانع بسیاری روبرو می شوند ، از جمله عدم پذیرش خانوادگی و پیش زمینه های متضاد. هنگامی که باران های ناگهانی سیل های اوتاراکند 2013 ، منطقه را ویران می کند ، این زوج مجبور می شوند در برابر مشکلات زنده بمانند و با آزمایش نهایی عشق خود روبرو شوند. برای دانلود تمامی آهنگ های فیلم هندی Kedarnath ( کدارنات ) به پایین مطلب بروید . 🙂

خلاصه داستان Kedarnath

مرتبط: دانلود آهنگ های فیلم هندی PadMan 2018 ( پدمن )

در دره اطراف معبد Kedarnath که مردم در آن زندگی می کنند ، منصورخان ( سوشانت سینگ راجپوت ) یک مسلمان محلی است. موکو ( سارا علی خان ) دختر یک کشیش هندو است که به نمایندگی از معبد ، میزبان زائران است و معبد را اداره می کند. این دو براثر اتفاقی با یکدیگر آشنا می شوند ولی در آینده آن ها بین دوراهی سختی گرفتار می شوند …… امیدواریم از دیدن فیلم و شنیدن آهنگ ها لذت ببرید.

دانلود آهنگ های فیلم هندی Kedarnath ( کدارنات )

1) دانلود آهنگ Namo Namo

2) دانلود آهنگ Sweetheart

3) دانلود آهنگ Qaafirana

4) دانلود آهنگ (Jaan ‘Nisaar (Version 1

5) دانلود آهنگ (Jaan ‘Nisaar (Version 2

آهنگا دارای زیرنویس می باشد

برای دانلود آهنگ ها به صورت فایل هم می توانید به کانال تلگرامی Music_hend مراجعه کنید.

اگه موزیک یا آهنگ فیلم خاصی هم خواستید تو بخش نظرات بگید یا تو تلگرام به آیدی @A_T_N_I پیام بدید تا تو سایت قرار بگیره آهنگ های فیلم در خواستی شما ? ?

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید