شهریور 26, 1400 9:51 ب.ظ

چرا باید از شرکت های مطرح در طراحی استفاده کنیم ؟

وقتی بسیاری از خدمات روز به روز به سمت و سوی فضای مجازی هدایت می شود ، کار بیش از گذشته سخت و سخت تر می شود ، چرا که باید بیش از هر چی به معقوله ی اعتماد سازی پرداخته شود . تصور کنید شما در بستر دسترسی سریع و فیزیکی به صاحبان مشاغل و کسب و کارها را ندارید و با وجود این موضوع میخواهید هزینه های نسبتا زیادی پرداخت کنید و نمی دانید پس از پرداخت چه خواهد شد .

در همین راستا بسیاری از سایت ها و شرکت ها وجود دارند که توانسته اند این اعتماد را در میان مخاطب و بازدید کنندگان به وجود آورد و بر این مهم دست یابند . اگر بخواهیم به برندی در داخل کشور اشاره و معرفی کنیم می توان به آژانس طراحی تبلیغاتی پارسی طرح ایرانیان اشاره کنیم . این برند در سال هایی که فعالیت خود را شروع کرده توانسته اعتماد شرکت ها و مشتریانی زیادی را بدست آورد . برای مثال برندهایی مثل همراه اول ، نت برگ ، محک و … که در این مدت زمان کوتاه مشتری این شرکت شده اند . پارسی طرح ایرانیان خدمات زیادی پوشش می دهد و به نظر می رسد تلاش میکند در حوزه های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد و بتواند اعتماد بسیاری را در حوزه های مختلف گرافیک و طراحی بدست آورد .

در نمونه خارجی می توان به این سایت اشاره نمود که همانند پارسی طرح ایرانیان در رده ی سایت های معتبر جهانی محسوب می شود .

شرکت پارسی طرح ایرانیان چه خدمات ویژه ای ارائه می دهد ؟

با بررسی های انجام شده سه خدمت اصلی در پارسی طرح ارائه می شود .

  1. طراحی بنر تبلیغاتی
  2. طراحی وب سایت های استاندارد و واکنش گرا
  3. مشاوره برندینگ

علاوه بر این موارد ، بخش وبلاگ این مجموعه فعال بوده و مقالات خوبی در این وبلاگ به چشم می خورد و می توان گفت بخش مقالات ، مطالب خوبی در زمینه تبلیغات و طراحی منتشر شده است که بسیار مفید و کاربردی ارزیابی می شود .

به طور کلی امروزه موضوع اعتماد به یک مجموعه و یا برند بیش از هر چیزی دارای اهمیت است ، وقتی وارد فضای مجازی می شویم مهم است که کجا خرید می کنیم و قرار است کجا هزینه کنیم . چرا که به خصوص در حوزه طراحی گرافیک مباحثی نظیر کیفیت و پشتیبانی جزو دغدغه ها و مشکلات رایج سفارش دهندگان است .

در همین راستا می توانید وارد صفحات سایت پارسی طرح ایرانیان شوید و از خدمات این مجموعه استفاده نمایید .

صفحه Webdesign

صفحه Branding advice

نشانه هــــای برند معتبــــــر :

برای اینکه تشخیص دهیم چه مواردی برای معتبر بودن یک شرکت کافی است باید این نکات توجه کنید ، قبل از هر چیزی باید به شما بگوییم که هیچ وقت میزان اعتبار یک شرکت 100 درصد نیست و نمی توان کاملا به یک برند معتمد بود اما برخی موارد هستند که نشان می دهد آن شرکت یا ان سرویس دهنده تا چه میزان می تواند به شما کمک کند .

  1. نماد اعتماد الکترونیک
  2. برندهای مطرح با شرکت مربوطه همکاری کرده باشد .
  3. وب سایت بروز و فعال ، یکی از این نشانه ها وجود وبلاگ فعال و بروز ، با مطالب باکیفیت است .
  4. پشتیبانی خوب و متناسب

این مواردی هستند که نقش مهمی در این موضوع دارند .

درباره ی عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)