اسپاتیفای

نحوه لغو و حذف اشتراک برنامه اسپاتیفای ( Spotify )

اسپاتیفای یکی از محبوب ترین سیستم عامل های پخش موسیقی در جهان است . اگر شما در حال رفتن به یک سرویس رقیب مانند Apple Music یا Tidal هستید ، یا فقط با کاهش حساب کاربری Premium خود سعی در پس انداز کمی پول دارید ، لغو اشتراک Spotify بهترین کار است. 

چگونه می توانم اشتراک اسپاتیفای خود را لغو کنم؟

برای لغو اشتراک Spotify خود ، ابتدا باید به صفحه حساب خود وارد شوید و ” Subscription ” را از فهرست سمت چپ صفحه خود انتخاب کنید.

در زیر نوع اشتراک خود ، دکمه ای را مشاهده می کنید که می گوید ” change or cancel ” بر روی این کلیک کنید و سپس “Premium Premium” را انتخاب کنید. از شما سؤال می شود که آیا می خواهید اشتراک خود را لغو کنید یا خیر.” Yes ” را انتخاب کنید. 

تا زمانی که پرداخت بعدی شما به طور عادی انجام شود ، می توانید از مزایای اشتراک لذت ببرید.

مرتبط : چگونه همه دستگاه ها را از حساب توییتر خود خارج کنید

پس از این ، حساب شما به یک برنامه اشتراکی مجانی باز خواهد گشت ، بنابراین شما هنوز هم می توانید از Spotify استفاده کنید ، اما تبلیغات بین آهنگ ها را تجربه خواهید کرد و فقط می توانید آلبوم های پخش و هنرمندان را خارج از لیست های پخش شخصی Spotify استفاده کنید.

چرا نمی توانم اشتراک اسپاتیفای خود را لغو کنم؟

اگر گزینه ای را برای لغو در صفحه حساب Spotify خود نمی بینید ، ممکن است این باشد که شما از طریق برنامه جانبی مانند iTunes ، یا ارائه دهنده پهنای باند تلفن همراه ، در اشتراک Spotify خود عضو شده اید. 

در صورت بروز این مسئله ، شما باید با شرکتی که مدیریت پرداخت های شما را کنترل می کند تماس بگیرید.

همچنین ممکن است که شما یک حساب کاربری دیگر داشته باشید که در Premium فعال است. اگر یک حساب را گم کرده اید ، می توانید از فرم تنظیم مجدد رمز عبور Spotify استفاده کنید تا ببینید که آیا آدرس ایمیل مربوط به یک حساب Spotify دارید یا خیر. 

اگر فیس بوک دارید ، می توانید حساب های Spotify را نیز در آنجا بررسی کنید . کافیست اگر به حساب کاربری مرتبط با نمایه Facebook خود دسترسی داشته باشید ، به قسمت Settings > Apps بروید و یک نماد Spotify در آنجا ظاهر می شود.

آیا می توانم حساب Spotify Premium خود را دوباره فعال کنم؟

اگر نظر خود را تغییر دهید ، Spotify لیست های پخش و تنظیمات خود را پس از قطع اشتراک خود به مدت سه ماه ذخیره می کند.

بعد از گذشت سه ماه هنوز می توانید از طریق حساب Spotify ، خود را به یک اشتراک Premium ارتقا دهید ، اما هیچ یک از تنظیمات قدیمی باز نمی گردد. 

اسپاتیفای

نحوه حذف دائمی حساب Spotify

در مرحله اول ، به حساب کاربری خود وارد شوید و اطمینان حاصل کنید که هرگونه اشتراک پولی را لغو کرده اید .

سپس به فرم تماس با Spotify بروید ، که می توانید از طریق Spotify’s help site > Account help > Close account آن را پیدا کنید. 

” Account ” را انتخاب کنید ، و سپس ” ‘I want to close my account permanently ” را انتخاب کنید. در آخر ، ” Close account ” را انتخاب کنید. 

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید