نینتندو سوییچ

نحوه اتصال هدفون های بلوتوثی به نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ مجهز به جک هدفون است. اما ، با بی سیم شدن بسیاری از هدفون ها ، به روشی برای اتصال آن هدفون بلوتوثی به کنسول خود احتیاج دارید. یک راه برای آن وجود دارد . در ادامه نحوه اتصال هدفون های بلوتوثی به نینتندو سوییچ را توضیح می دهیم.

اتصال هدفون های بلوتوثی به نینتندو سوییچ

در این مقاله ، ما از آداپتور HomeSpot برای اتصال یک جفت AirPods Pro با نینتندو سوییچ استفاده خواهیم کرد ، اما صرف نظر از اینکه از کدام آداپتور یا هدفون بلوتوثی استفاده می کنید ، روند کار کم و بیش همان خواهد بود.

مرتبط: بهترین بازی های رایگان نینتندو سوییچ ( Nintendo Switch ) سری اول

ابتدا باید Nintendo Switch خود را روشن کرده و به صفحه اصلی بروید. این صفحه ای است که بازی های شما را پشت سر هم نمایش می دهد ، با چندین گزینه سیستم و آنلاین در زیر ذکر شده است.

نحوه اتصال هدفون های بلوتوثی به نینتندو سوییچ

در مرحله بعدی ، باید آداپتور را به درگاه شارژ USB-C در نینتندو سوییچ متصل کنید ، که در پایین دستگاه قرار دارد.

نحوه اتصال هدفون های بلوتوثی به نینتندو سوییچ

با قرار دادن آداپتور در کنسول ، حالت جفت سازی را روی دانگل روشن کنید. در مورد آداپتور HomeSpot ، به محض اتصال به سوییچ ، به طور خودکار در حالت جفت شدن قرار می گیرد. اگر از آداپتور دیگری استفاده می کنید ، دستورالعمل های روشن کردن حالت جفت سازی باید در دفترچه راهنمایی باشد که همراه محصول است. این کار معمولاً به راحتی فشار دادن و نگه داشتن یک دکمه است.

در آخر ، حالت جفت سازی را در هدفون های بلوتوث خود روشن کنید. اگر مانند ما از AirPods Pro استفاده می کنید ، در مواردی که بدنه آن باز است ، به گوشهای هدف نیاز دارید. سپس ، دکمه جفت شدن را در پشت قاب نگه دارید و نگه دارید تا چراغ وضعیت در جلوی قاب سفید سفید شود.

جاستین دوینو

پس از لحظه ای ، هدست بلوتوث شما با Nintendo Switch جفت می شود و می توانید بازی را شروع کنید.

عاطفه

عاطفه هستم عاشق هندوستان ، فیلم و آهنگ های هندی و سریالای ترکی =) تا حدی هم مشتاق به تکنولوژی هستم =)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

لطفا افزونه بلاک تبلیغ را غیرفعال کنید سپس صفحه را دوباره بارگذاری کنید